Kjell Sæther

Daglig leder

930 84 395


– Automasjon for alle

Kristian Sortland

Styreleder

475 13 474

 

Kontakt oss da vel!

Vi tilbyr demo av Universal Robots hos din bedrift

Skriv inn fullt navn, eller navnet på din bedrift
Skriv inn en gyldig epostadresse
Skriv inn ditt tlf nr
Fyll ut, så kontakter vi deg så raskt som mulig!

Kontakt info

Telefon:

475 13 474

Postadresse:
Norsk Cobot Senter AS
PB 202, 3291 Stavern
Org. nr. 924 659 033

Våre systemintegratorer:

Automasjons-Ingeniør / Utvikler

Steffen Viddal

steffen@viddal.net

Kontakt

Eiven Undheim

eiven@smvas.com

Produktutvikler

M.Sc Maskin

Halvard Kopperdal

halvard.kopperdal@adigo.no

Produktutvikler

M.Sc. Kyberteknikk

Nicholas Braaten

nicholas.braaten@adigo.no

Daglig leder

Morten Mathiesen

morten@act-gruppen.com

Salgssjef

Espen Øverbø

espen@act-gruppen.com

Faglig leder

Geir Saltkjel

geir.saltkjel@ulvesund-elektro.no

Automasjons-Ingeniør

Sivert Barmen Solvåg

sivert.solvag@ulvesund-elektro.no

Automasjons-Ingeniør

Johan Moflag

johan.moflag@avantieng.no

Automasjons-Ingeniør

Ronny Andersen

ronny.andersen@avantieng.no

Daglig leder

Stig Hølen

stig@cobitek.no

Automasjons-Ingeniør

Vegard Strandbråten

vegard@cobitek.no

Daglig leder

Stein Vidar Andersen

stein.vidar.andersen@auro.no

Produkt sjef

Sebastian Kvernland

sebastian@prodtech.no

Daglig leder

Jonatan Kvernland

jonatan@prodtech.no

Head of Robotics

Lars Skaarup Rasmussen

lsr@bila.dk

Daglig leder

Bjørn Kristiansen

post@spesmek.no

Salgs leder

Svein Skjørestad

svein.skjorestad@tema-norge.no

Daglig leder

Lars Erik Dyrnes

lars.e.dyrnes@tema-norge.no

Denne nettsiden bruker cookies

Vi bruker informasjonskapsler for å forbedre brukeropplevelsen på nettstedet vårt og for personlig tilpasning av annonser. Ved å fortsette å bruke dette nettstedet samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Avvis alle